Drugs

Sinegra® 50mg Qobiq Bilan Qoplangan Tabletkalar №4
- Active Ingredient
- Sildenafil
- Usage Areas
- Erektil Disfunksiyani Davolash Vositasi

Sispres® 250mg Qobiq Bilan Qoplangan Tabletkalar №14
- Active Ingredient
- Siprofloksatsin
- Usage Areas
- Antibakterial Vosita (Ftorxinolonlar Guruhi)

Sispres® 500mg Qobiq Bilan Qoplangan Tabletkalar №14
- Active Ingredient
- Siprofloksatsin
- Usage Areas
- Antibakterial Vosita (Ftorxinolonlar Guruhi)

Sispres® 750mg Qobiq Bilan Qoplangan Tabletkalar №14
- Active Ingredient
- Siprofloksatsin
- Usage Areas
- Antibakterial Vosita (Ftorxinolonlar Guruhi)

Tales Energo® 250mg Qobiq Bilan Qoplangan Tabletkalar №60
- Active Ingredient
- Temirtikan o‘tining quruq ekstrakti
- Usage Areas
- Adaptogen va Umumstimullovchi Vosita

Teknazol® 100mg Mikropelletlar Saqlagan Kapsulalar №15
- Active Ingredient
- Itrakonazol
- Usage Areas
- Zamburug'larga Qarshi Vosita

Teknazol® 100mg Mikropelletlar Saqlagan Kapsulalar №4
- Active Ingredient
- Itrakonazol
- Usage Areas
- Zamburug'larga Qarshi Vosita

Teofil® SR 100mg Kapsulalar Mikropelletlar Bilan №30
- Active Ingredient
- Teofillin
- Usage Areas
- Bronxolitik vosita

Teofil® SR 200mg Kapsulalar Mikropelletlar Bilan №30
- Active Ingredient
- Teofillin
- Usage Areas
- Bronxolitik vosita

Teofil® SR 300mg Kapsulalar Mikropelletlar Bilan №30
- Active Ingredient
- Teofillin
- Usage Areas
- Bronxolitik vosita

Terfalin 1% Sirtga Qo'llash Uchun Krem 15g
- Active Ingredient
- Terbinafin
- Usage Areas
- Zamburug'larga Qarshi Vosita

Terfalin 1% Sirtga Qo'llash Uchun Sprey 30g
- Active Ingredient
- Terbinafin
- Usage Areas
- Zamburug'larga Qarshi Vosita

Terfalin 250mg Tabletkalar №14 va №28
- Active Ingredient
- Terbinafin
- Usage Areas
- Zamburug'larga Qarshi Vosita

Tiodex 2,5mg/1g gel 30g
- Active Ingredient
- active substances: dexketoprofen trometamol 18.5 mg (equivalent to dexketoprofen 12.5 mg) and thiocolchicoside 2.5 mg;
- Usage Areas
- muscle relaxants and non-steroidal anti-inflammatory drugs for external use

Tractus 600mg 10 sachets
- Active Ingredient
- acetylcysteine 600 mg
- Usage Areas
- Mucolytic agent

Tylol fen hot® 500mg/4mg/10mg Ichish Uchun Eritma Tayyorlashga Mo’ljallangan Kukun
- Active Ingredient
- Paratsetamol, Xlorfeniramin, Fenilefrin
- Usage Areas
- O'RVI Simptomlarini Davolash

Tylol hot C 400mg / 300mg / 50mg / 5mg 12 sashe
- Active Ingredient
- active substances: paracetamol 400 mg, ascorbic acid 300 mg, caffeine anhydrous 50 mg, chlorpheniramine maleate 5 mg;
- Usage Areas
- Combined analgesics-antipyretics

Tylol® 500mg Tabletkalar №10
- Active Ingredient
- Paratsetamol
- Usage Areas
- Analgetik-Antipiretik

Tylol® 500mg Tabletkalar №30
- Active Ingredient
- Paratsetamol
- Usage Areas
- Analgetik-Antipiretik

Tylol® Plus 500mg/30mg Tabletkalar №10
- Active Ingredient
- Paratsetamol, Kofein
- Usage Areas
- Analgetik-Antipiretik